Drodzy Państwo, apelujemy o oddawanie głosów na film promujący talenty w naszej gminie. W konkursie bierze udział 200 filmów, a 20 filmów z największą ilością głosów wygra „Podwórko Talentów Nivea”. Takie podwórko składa się z trzech sekcji talentów, w których dzieci będą mogły dbać o kondycję fizyczną, kształtować swoje umiejętności artystyczne, a także w przystępny sposób poznawać tajniki wiedzy naukowej. „Podwórko Talentów Nivea” to nowoczesne, zaprojektowane urządzenia, m.in. planetarium, które pozwala dzieciom empirycznie odkrywać ciekawostki na temat kosmosu i rozwijać wyobraźnię. To także szereg inspiracji: tablice muzyczne, twister, teatrzyk, dzięki którym rodzicom nie zabraknie pomysłów dotyczących gier i zabaw edukacyjnych.

Wystarczy posiadać konto email i zarejestrować je na stronie:
https://podworko.nivea.pl

Po zalogowaniu się na wyżej wymienionej stronie należy wpisać w rubrykę „miejscowość” – BOBROWNIKI lub wejść bezpośrednio w podany link: https://podworko.nivea.pl/lokalizacja/283-bobrowniki oraz oddać głos.

Codziennie z jednego konta można oddać jeden głos. Jest o co walczyć! Jeśli uda nam się wygrać, „Podwórko Talentów” powstanie w Bobrownikach, jednak będzie służyło dla dzieci z całej gminy, bo przecież wszyscy będą mogli z niego korzystać 🙂