W ostatnim czasie /30 V 2020 r./odbył się w Gminnym Centrum Kultury w Otyniu drugi taki koncert w wykonaniu grupy Godzina po Zmierzchu. Obydwa wydarzenia przyciągnęły sporą rzeszę widzów i obydwa, jak pokazały liczby wyświetleń, odniosły znaczny medialny sukces. Zarówno Justyna z Przyjaciółmi, jak i Bogusia ze wzmocnioną muzykami z Wrocławia grupą Godzina po Zmierzchu dali niezwykły pokaz swych wokalnych i scenicznych umiejętności. Dodać tutaj należy, że obydwa zespoły, choć grają zupełnie różną od siebie muzykę, działają i prowadzą próby właśnie przy Gminnym Centrum Kultury w Otyniu. Mieliśmy więc mocnego rock and rola i nieco bardziej sentymentalną muzykę poetycką. Wczorajszy koncert zaczął się co prawda z opóźnieniem i od technicznych kłopotów, ale wspierający nas technicznie i logistycznie kolega Michał Kołaczkiewicz szybko z problemem się uporał. Koncerty nadal są dostępne na serwisie YOUTUBE, a linki do nich na stronce FB GCK w Otyniu. Zapraszamy do oglądania i przypominamy, że w cyklu nietypowych z powodu epidemii koncertów odbędzie się w czerwcu /19 VI 2020r./ występ ON-LINE grupy Dirty Doctors z Zielonej Góry.

Przedstawiamy także parę zdjęć z tych, że koncertów