;

30.01.2017r. ruszył cykl zajęć dla dzieci – „Ferie w GCK” pod Honorowym Patronatem Wójta Gminy Otyń. Na początku odbyły się zabawy integracyjne, następnie uczestnicy zostali podzieleni na dwie grupy i brali udział w zajęciach tanecznych oraz tworzyli biżuterię w pracowni szkła i ceramiki.

31.01.2017r. odbyła się pogadanka edukacyjno-informacyjna przeprowadzona przez Panią M. Poźniak z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Nowej Soli. Podczas zajęć plastycznych były tworzone plakaty z wizerunkiem każdego uczestnika oraz projekt własnego stroju.

1.02.2017r. Uczestnicy podczas zajęć w pracowni szkła i ceramiki kontynuowali tworzenie biżuterii, a w trakcie zajęć plastycznych – własnych strojów.

2.02.2017r. Dzieci brały udział w zabawach animacyjnych, kontynuowały tworzenie strojów oraz brały udział w zajęciach tanecznych.

3.02.2017r. BAL PRZEBIERAŃCÓW. Na otwarcie balu dzieci zatańczyły poloneza, następnie z wizytą przybyła Myszka Miki. Były również wspólne tańce, zabawy i konkursy, a na koniec jury wybrało króla oraz królową balu.

Dzieci otrzymywały każdego dnia poczęstunek w postaci drożdżówki oraz napoju 🙂 Dziękujemy za wspólną zabawę 🙂

Projekt został dofinansowany przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Otyniu oraz Gminną Komisję ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Otyniu.